O nas

Biuro Rachunkowe TAX ADVANCED powstało w 2011 r.

Nasza misja:

przekraczanie standardowych granic świadczonych usług i zaoferowanie naszym Klientom wyjątkowego i nowoczesnego wsparcia w biznesie. Wierzymy, iż nasi Klienci oczekują od nas więcej niż comiesięcznego podania kwoty podatku. Kierujemy naszą ofertę w szczególności do Klientów wymagających, dla których liczy się całościowy wgląd w sytuację firmy.

Prowadzimy księgowość firm o zróżnicowanych branżach, mamy doświadczenie w obsłudze różnego rodzaju firm.

Kim jesteśmy:

Właściciel firmy, Barbara Żurawska posiada wykształcenie wyższe magisterskie z zakresu rachunkowości i finansów a także uzupełniające studia podyplomowe ukończone w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Ukończyła również liczne szkolenia z zakresu bieżących przepisów księgowych, podatkowych i prawnych.
W zawodzie zaczynała pracę jako księgowa w międzynarodowej firmie w branży paliwowej, następnie w spółkach z kapitałem zagranicznym jako samodzielna księgowa (branża budowlana) oraz jako główna księgowa (branża medyczna).

Od 2010 roku posiada licencję Ministra Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych.

Odpowiedzialność :

Bezpieczeństwo i wiarygodność działania gwarantuje posiadane przez nas ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej zawarte w Towarzystwie Ubezpieczeniowym Generali. Zapewniamy stałą ochronę ubezpieczeniową od odpowiedzialności cywilnej na wypadek ewentualnie popełnionych błędów.

generali

Program księgowy:

W Tax Advanced używamy oprogramowania Comarch OPTIMA

comarch erp

Zaufali nam